Apie mus

       SP UAB „Eišiškių komunalinis ūkis“ buvo įregistruotas  1996 gegužės 17 d. Šalčininkų rajono savivaldybėje. 2003 m. balandžio 29 d. Šalčininkų rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą Nr.29 perregistruoti SP UAB į UAB. 2003 m. gegužės 20 d. buvo išduotas naujas pažymėjimas UAB „Eišiškių komunalinis ūkis“.

      UAB,, Eišiškių komunalinis ūkis“ yra juridinio asmens teises turinti įmonė, kurios  visas turtas nuosavybės teise priklauso Šalčininkų savivaldybei. Bendrovės teisinė forma – uždaroji akcinė bendrovė. Savo veikloje bendrovė vadovaujasi Lietuvos Respublikos įstatymais, teisės aktais, įstatais ir bendrovės vidaus dokumentais. Bendrovės veiklos laikotarpis yra neribotas.

     Bendrovės įstatinis kapitalas yra 212016,16 EUR. Įstatinis kapitalas yra padalintas į 7321 (septynis tūkstančius trys šimtus dvidešimt vieną) paprastąsias vardines akcijas, kuriu kiekvienos nominali vertė yra 28,96 EUR. Bendrovės akcininkas – Šalčininkų rajono savivaldybės taryba.

    UAB,, Eišiškių komūnalinis ūkis“ valdyba: valdybos pirmininkas Justyna Dovgialo, valdybos nariai:  Ryšard Ignatovič, Tadeuš Ziminski.

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *